8 AYLIK BEBEK 9. KATTAN DÜŞTÜ

0
194

Londra’nın Tottenham bölgesinde, apartmanın 9.katının penceresinden düşen  bebek  hayatını keybetti.


Londra Polis Teşkilatının verdiği bilgiye göre, Tottenham bölgesinde, Stellar House apartmanından düşen Ali isimli 18 aylık bebek kurtarılamadı.
Perşembe sabah saat 11:00 sıralarında, ambülans servisinin apartmandan bir çocuğun düştüğünü polise bildirdiği ve bu çağrı üzerine polis ekiplerinin, Tottenham High Road’da olay yerine ulaştığı belirtildi.
Acil hastaneye kaldırılan bebeğin kurtarılamadığı belirtilen açıklamada, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü ve henüz tutuklanan olmadığı kaydedildi.

KOMŞULAR BELEDİYEYİ SUÇLADI

Olaya tanık olan komuşular, apartmanda bir çok pencerenin kilitlerinin arızalı olduğuna dikkat çekerek, durumun defalarca belediye yetkililerine iletilmesine rağmen tamirinin yapılmadığı ifade ederek söylediler.

18 aylık apartmandan dülen Ali Bebeğin evininin penceresinin de arızalı olduğu ve kilitlenmediği komşular tarafından ifade edililerek söylendi.

Olayın şokunu yaşayan apartman sakinlerinden Meral Dervish (51), ebeğin annesi Duygu’nun gözyaşları içinde kendisini çağırmasıyla olaydan haberdar olduğunu belirterek, “pencereler arızalıydı ve kilitlenmiyordu” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz