english german arabic turkish

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Kıbrıs'ın Geleceği ve Çözüm Açık Oturum programlarımız 21 Mart 2021

Siyaset 21.03.2021, 22:08

Kıbrıs Geleceği Euro Genç Tv  Açık Oturum Programlarında devam edecek

Kıbrıs’ın kaderini belirleyecek 5’li görüşmelere kadar Euro Genç Tv olarak İngiltere’den gelişmelerin nabzını tutmaya devam edeceğiz.Objektif yayıncılık gereği süreç boyunca Açık Oturumlarımız devam edecek,konuya ilişkin her farklı görüş Euro Genç Tv Açık oturumlarında söz sahibi olacak.

Tarihi Açık oturumlarda çok değirli poletikacılar,Sivil Toplum örgüt liderleri ve Kıbrıs’ın geleceği için mücadele eden tüm Kıbrıslılara ekranlarımız açık olacak.

İlk programda konunun gündeme getirilmesi Kıbrıs ve İngiltre medyasında büyük yankı buldu.İngiliz siyasetçilerinin bu 5’li görüşmeler öncesi görüşleri eleştirilsede onların Bakışının ne olduğu ilk Açık Oturum programımızda tüm gerçeği ile ortaya çıktı.

Kıbrıs Türk Halkının İngiltere’deki Televizyonu Euro Genç Tv Kıbrıs Türk’nün refağı,ekonomisi,siyasiti ve sosyal yaşamı için tüm yönleri ile meseleleri masaya yatıracak ve  kurum olarak üzerine düşen görevi yerine getirmeye devam edecektir.

Yayınlarda gerek moderatörlük görevini üstlenen gerekse yayın konuklarının fikirleri kendi özgür iradeleri ile açıklamalarıdır ve kendi düşünceleridir.Bu bakış açısı euro Genç Tv nin değildir.

Önümüzdeki süreçte hertürlü farklı görüş Euro Genç Tv Açık oturumlarında düşüncelerini ve söylemlerini kamuoyu ile paylaşmaya devam edecek.Ekranımız Kıbrıs için mücadale eden tüm Kıbrıs sevdalılarına açıktır.

Bizi izlemeye devam edin...

Yorumlar (0)