english german arabic turkish

banner20

banner19

banner12

13 Ocak Çarşamba Euro Genç Tv Spor Gündemi

banner11

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Kulüpler Birliği Vakfı, Riva Tesisleri'nde bir araya gelerek Süper Lig'de tamamlanmak üzere olan ilk yarı öncesinde futbolun genel konuları üzerinde istişare yapıp, fikir alışverişinde bulunacak.

SPOR 13.01.2021, 09:26
13 Ocak Çarşamba Euro Genç Tv Spor Gündemi
banner24

TFF VE KULÜPLER BİRLİĞİ BİR ARAYA GELECEK
14.00 Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Kulüpler Birliği Vakfı, Riva Tesisleri'nde bir araya gelerek Süper Lig'de tamamlanmak üzere olan ilk yarı öncesinde futbolun genel konuları üzerinde istişare yapıp, fikir alışverişinde bulunacak.

ARA TRANSFER DÖNEMİ
- Futbolda kulüplerdeki ara transfer gelişmeleri takip ediliyor.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SON 16 TURU
15.45 İttifak Holding Konyaspor - Gaziantep FK
18.45 Tuzlaspor - Medipol Başakşehir
20.45 Beşiktaş - Çaykur Rizespor

FENERBAHÇE
16.00 Sarı-lacivertli kulübün sportif direktörü Emre Belözoğlu basın mensuplarıyla sohbet toplantısı düzenleyecek.
17.00 Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu'nda oynayacağı Kasımpaşa maçının hazırlıklarını, ilk bölümü basına açık olarak sürdürecek.

GALATASARAY
- Sarı-kırmızılılar, Beşiktaş ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına başlayacak.

TRABZONSPOR
- Bordo-mavililer yapacağı antrenmanla Fraport TAV Antalyaspor karşılaşmasının hazırlıklarına devam edecek.

BASKETBOL
- FIBA Şampiyonlar Ligi
20.00 Darüşşafaka Tekfen - Happy Casa Brindisi
22.00 Hapoel Bank Yahav - Türk Telekom
- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
14.00 OGM Ormanspor - Nesibe Aydın
15.00 BOTAŞ - İzmit Belediyespor 

VOLEYBOL
- 2021 CEV Avrupa Şampiyonası Elemeleri
20.00 A Milli Erkek Voleybol Takımı, C Grubu'ndaki ikinci maçında Üsküp'te Kuzey Makedonya ile karşılaşacak.
- Misli.com Sultanlar Ligi erteleme maçı
12.00 Sistem9 Yeşilyurt - Eczacıbaşı VitrA (16'ncı hafta)
- AXA Sigorta Efeler Ligi erteleme maçı
13.00 Arhavi Voleybol - Spor Toto (18'inci hafta)
- AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley C Grubu erteleme maçı
17.00 Fenerbahçe Opet - Sarıyer Belediyespor

TENİS
11.00 Yılın ilk Profesyonel Tenisçiler Birliği (ATP) turnuvası olan Antalya Açık'ta tekler finali yapılacak. Finalde Avustralyalı Alex de Minaur ve Kazak Alexander Bublik karşı karşıya gelecek.

JUDO
11.00 Katar'da milli sporcuların da mücadele ettiği Doha Masterler Müsabakaları sona erecek.

Yorumlar (0)
banner28
banner13
-8
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 18 38
2. Fenerbahçe 18 38
3. Gaziantep FK 18 34
4. Galatasaray 18 33
5. Hatayspor 18 31
6. Alanyaspor 18 30
7. Trabzonspor 19 30
8. Karagümrük 18 27
9. Göztepe 19 25
10. Antalyaspor 19 25
11. Malatyaspor 18 24
12. Sivasspor 18 23
13. Başakşehir 19 23
14. Konyaspor 19 22
15. Kasımpaşa 18 22
16. Rizespor 18 21
17. Kayserispor 19 19
18. Gençlerbirliği 19 19
19. Erzurumspor 19 16
20. Ankaragücü 18 15
21. Denizlispor 18 14
Takımlar O P
1. Giresunspor 17 35
2. İstanbulspor 17 34
3. Samsunspor 17 33
4. Altay 17 32
5. Adana Demirspor 17 31
6. Tuzlaspor 17 30
7. Ankara Keçiörengücü 17 28
8. Altınordu 17 28
9. Bursaspor 17 27
10. Bandırmaspor 17 24
11. Adanaspor 17 21
12. Ümraniye 17 20
13. Boluspor 17 19
14. Menemen Belediyespor 17 16
15. Balıkesirspor 17 16
16. Akhisar Bld.Spor 17 13
17. Ankaraspor 17 9
18. Eskişehirspor 17 3
Takımlar O P
1. M. United 18 37
2. Man City 17 35
3. Leicester City 18 35
4. Liverpool 18 34
5. Tottenham 18 33
6. Everton 17 32
7. Chelsea 18 29
8. Southampton 18 29
9. West Ham 18 29
10. Arsenal 19 27
11. Aston Villa 15 26
12. Leeds United 18 23
13. Crystal Palace 19 23
14. Wolverhampton 19 22
15. Newcastle 18 19
16. Brighton 19 17
17. Burnley 17 16
18. Fulham 17 12
19. West Bromwich 18 11
20. Sheffield United 19 5
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 16 41
2. Real Madrid 18 37
3. Barcelona 18 34
4. Villarreal 18 32
5. Real Sociedad 19 30
6. Sevilla 17 30
7. Granada 18 27
8. Celta de Vigo 18 23
9. Cádiz 18 23
10. Real Betis 18 23
11. Levante 17 21
12. Athletic Bilbao 18 21
13. Getafe 17 20
14. Valencia 18 19
15. Eibar 18 19
16. Deportivo Alaves 18 18
17. Real Valladolid 18 18
18. Elche 16 16
19. Osasuna 18 15
20. Huesca 18 12
banner30
banner29