SÜPER LİG
16.00 Gaziantep FK - Kasımpaşa
19.00 Medipol Başakşehir - Fenerbahçe
TFF 1'İNCİ LİG
13.30 Eskişehirspor - Aydeniz Et Balıkesirspor
16.00 Akhisarspor - Altınordu
19.00 İstanbulspor - Menemenspor
BEŞİKTAŞ
12.00 Siyah-beyazlılar yapacağı antrenmanla Demir Grup Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.
-Sergen Yalçın, 10 numara bölgesi için çözüm arıyor
Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, Ankaragücü maçından sonra dile getirdiği 10 numara sıkıntısına çözüm arıyor.
GALATASARAY
15:00 Sarı-kırmızılılarda; yönetim, denetim, sicil ve disiplin olmak üzere tüm kurullar ile idareciler yarın Türk Telekom Stadyumu'ndaki gerçekleştirilecek toplantıda bir araya gelecek.
-Aslan saha içine döndü
-Süper Lig'in 35'inci haftasında oynadığı Göztepe maçı öncesi son 6 haftada yalnızca 1 galibiyet alan Galatasaray, kötü gidişata İzmir deplasmanında aldığı 3-1'lik galibiyetle "dur" dedi.
BİSİKLET
- 56'ncı Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Bodrum-Kuşadası etabıyla sona erecek. Sporcular, 8'inci etapta 160.3 kilometre pedal çevirecek ve Konya'da başlayan turu tamamlayacak.
15.00 56'ncı Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun final etabı ödül törenine Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da katılacak.
BASKETBOL
- FIBA Kadınlar EuroLeague
15.00 Fenerbahçe Öznur Kablo - Sopron Basket (Macaristan) (3'üncülük maçı) (Volkswagen Arena)
19.00 Perfumerias Avenida (İspanya)- UMMC Ekaterinburg (Rusya) (Final) (Volkswagen Arena)
- ING Basketbol Süper Ligi
15.15 TOFAŞ - Darüşşafaka Tekfen
17.15 Aliağa Petkimspor - Türk Telekom
VOLEYBOL
- AXA Sigorta Efeler Ligi Play-Off finali 3'üncü maç
20.30 Ziraat Bankkart - Fenerbahçe HDI Sigorta (1-1)
KADIN FUTBOL LİGİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI SEZONU
18.00 Kireçburnu - Fomget Gençlik ve Spor
19.00 Alg Spor - Dudullu
14.30 KDZ.Ereğli Belediye Spor - Kocaeli Futbol Kulübü
15.30 Konak Belediye Spor - Kayseri Gençler Birliği
AVRUPA'DAN FUTBOL
13.30 Milan - Genoa (Hakan Çalhanoğlu)
14.30 Osnabrück - Fortuna Düsseldorf (Kenan Karaman)
16.00 Atalanta - Juventus (Merih Demiral)
20.30 Leicester - Southampton (Çağlar Söyüncü, Cengiz Ünder) (FA Cup yarı final)
22.00 Getafe- Real Madrid (Enes Ünal)
Türkiye Cumhuriyeti'nde 14 Mayıs 2023'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanır?
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Galatasaray | 30 | 81 |
2. Fenerbahçe | 30 | 79 |
3. Trabzonspor | 30 | 49 |
4. Beşiktaş | 30 | 46 |
5. Kasımpasa | 30 | 43 |
6. Başakşehir | 30 | 42 |
7. Rizespor | 30 | 42 |
8. Antalyaspor | 30 | 41 |
9. A.Demirspor | 30 | 39 |
10. Alanyaspor | 30 | 39 |
11. Sivasspor | 30 | 38 |
12. Samsunspor | 30 | 36 |
13. Kayserispor | 30 | 36 |
14. Ankaragücü | 30 | 33 |
15. Hatayspor | 30 | 33 |
16. Konyaspor | 30 | 33 |
17. Gaziantep FK | 30 | 31 |
18. Karagümrük | 30 | 30 |
19. Pendikspor | 30 | 29 |
20. İstanbulspor | 30 | 13 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Eyüpspor | 27 | 64 |
2. Göztepe | 27 | 56 |
3. Sakaryaspor | 27 | 47 |
4. Ahlatçı Çorum FK | 27 | 45 |
5. Kocaelispor | 27 | 45 |
6. Bodrumspor | 27 | 44 |
7. Boluspor | 27 | 43 |
8. Bandırmaspor | 27 | 41 |
9. Gençlerbirliği | 27 | 40 |
10. Erzurumspor | 27 | 37 |
11. Ümraniye | 27 | 33 |
12. Keçiörengücü | 27 | 32 |
13. Manisa FK | 27 | 31 |
14. Şanlıurfaspor | 27 | 27 |
15. Tuzlaspor | 27 | 27 |
16. Adanaspor | 27 | 27 |
17. Altay | 27 | 15 |
18. Giresunspor | 27 | 7 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Arsenal | 28 | 64 |
2. Liverpool | 28 | 64 |
3. M.City | 28 | 63 |
4. Aston Villa | 29 | 56 |
5. Tottenham | 28 | 53 |
6. M. United | 28 | 47 |
7. West Ham United | 29 | 44 |
8. Brighton | 28 | 42 |
9. Wolves | 28 | 41 |
10. Newcastle | 28 | 40 |
11. Chelsea | 27 | 39 |
12. Fulham | 29 | 38 |
13. Bournemouth | 28 | 35 |
14. Crystal Palace | 28 | 29 |
15. Brentford | 29 | 26 |
16. Everton | 28 | 25 |
17. Luton Town | 29 | 22 |
18. Nottingham Forest | 29 | 21 |
19. Burnley | 29 | 17 |
20. Sheffield United | 28 | 14 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Real Madrid | 29 | 72 |
2. Barcelona | 29 | 64 |
3. Girona | 29 | 62 |
4. Athletic Bilbao | 29 | 56 |
5. Atletico Madrid | 29 | 55 |
6. Real Sociedad | 29 | 46 |
7. Real Betis | 29 | 42 |
8. Valencia | 28 | 40 |
9. Villarreal | 29 | 38 |
10. Getafe | 29 | 38 |
11. Las Palmas | 29 | 37 |
12. Osasuna | 29 | 36 |
13. Deportivo Alaves | 29 | 32 |
14. Mallorca | 29 | 30 |
15. Rayo Vallecano | 29 | 29 |
16. Sevilla | 29 | 28 |
17. Celta Vigo | 29 | 27 |
18. Cadiz | 29 | 22 |
19. Granada | 28 | 14 |
20. Almeria | 29 | 13 |