2022 FIFA DÜNYA KUPASI'NDA AVRUPA ELEMELERİ G GRUBU
20.00 TÜRKİYE - Hollanda
22.45 Cebelitarık - Norveç
22.45 Letonya - Karadağ
BEŞİKTAŞ
12.00 Siyah-beyazlılar, Kasımpaşa maçının hazırlıklarına devam edecek.
GALATASARAY
- Sarı-kırmızılı ekip yapacağı antrenmanla Atakaş Hatayspor karşılaşmasının hazırlıklarına başlayacak.
FENERBAHÇE
- Sarı-lacivertli takım günü izinli geçirecek.
TRABZONSPOR
- Bordo-mavililer bugün izinli.
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
20.00 Bakan Kasapoğlu, 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri G Grubu'nda Türkiye ile Hollanda arasında oynanacak karşılaşmayı izleyecek.
MİSLİ.COM 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ LİGLER
- 2'nci Lig'de 30'uncu hafta, 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta 24'üncü hafta maçları oynanacak.
BASKETBOL
- FIBA Şampiyonlar Ligi Play Off
20.30 Tofaş - Happy Casa Brindisi
- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
14.00 OGM Ormanspor - İzmit Belediyespor
14.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol - ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
14.00 Bellona Kayseri Basketbol - Çankaya Üniversitesi
14.00 Samsun Canik Belediye - Botaş
14.00 Fenerbahçe Öznur Kablo - Hatay Büyükşehir Belediyespor
17.00 Nesibe Aydın - Galatasaray
VOLEYBOL
- CEV Kadınlar Challenge Kupası final rövanşı
15.00 Sistem9 Yeşilyurt - CSM Volei Alba (3-0)
- CEV Erkekler Challenge Kupası finali rövanşı
18.00 Ziraat Bankkart - Allianz Powervolley (2-3)
- CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi yarı final rövanşı
20.00 Unet e-work Busto Arsizio - VakıfBank (3-2)
ATLETİZM
11.00 Tarihi Yarımada'da 4 Nisan Pazar günü koşulacak dünyanın en hızlı parkurlarından birine sahip olan N Kolay İstanbul Yarı Maratonu öncesi basın toplantısı düzenlenecek
2022 FIFA DÜNYA KUPASI'NDA AVRUPA ELEMELERİ BAŞLIYOR
22.45 Belçika - Galler (Cüneyt Çakır yönetecek)
Katar'ın ev sahipliği yapacağı 2022 FIFA Dünya Kupası'nda Avrupa Elemeleri bugün oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. 2022 Dünya Kupası'nda Avrupa Elemeleri'nde ilk 3 hafta maçları, ara verilmeden yapılacak. İlk hafta maçları bugün ve yarın, ikinci hafta 27-28 Mart, üçüncü hafta ise 30 Mart-31 Mart tarihlerinde oynanacak. Elemelerin ilk gününde, A, D, E, G ve H gruplarında 12 karşılaşma yapılacak.
Türkiye Cumhuriyeti'nde 14 Mayıs 2023'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanır?
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Galatasaray | 30 | 81 |
2. Fenerbahçe | 30 | 79 |
3. Trabzonspor | 30 | 49 |
4. Beşiktaş | 30 | 46 |
5. Kasımpasa | 30 | 43 |
6. Başakşehir | 30 | 42 |
7. Rizespor | 30 | 42 |
8. Antalyaspor | 30 | 41 |
9. A.Demirspor | 30 | 39 |
10. Alanyaspor | 30 | 39 |
11. Sivasspor | 30 | 38 |
12. Samsunspor | 30 | 36 |
13. Kayserispor | 30 | 36 |
14. Ankaragücü | 30 | 33 |
15. Hatayspor | 30 | 33 |
16. Konyaspor | 30 | 33 |
17. Gaziantep FK | 30 | 31 |
18. Karagümrük | 30 | 30 |
19. Pendikspor | 30 | 29 |
20. İstanbulspor | 30 | 13 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Eyüpspor | 27 | 64 |
2. Göztepe | 27 | 56 |
3. Sakaryaspor | 27 | 47 |
4. Ahlatçı Çorum FK | 27 | 45 |
5. Kocaelispor | 27 | 45 |
6. Bodrumspor | 27 | 44 |
7. Boluspor | 27 | 43 |
8. Bandırmaspor | 27 | 41 |
9. Gençlerbirliği | 27 | 40 |
10. Erzurumspor | 27 | 37 |
11. Ümraniye | 27 | 33 |
12. Keçiörengücü | 27 | 32 |
13. Manisa FK | 27 | 31 |
14. Şanlıurfaspor | 27 | 27 |
15. Tuzlaspor | 27 | 27 |
16. Adanaspor | 27 | 27 |
17. Altay | 27 | 15 |
18. Giresunspor | 27 | 7 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Arsenal | 28 | 64 |
2. Liverpool | 28 | 64 |
3. M.City | 28 | 63 |
4. Aston Villa | 29 | 56 |
5. Tottenham | 28 | 53 |
6. M. United | 28 | 47 |
7. West Ham United | 29 | 44 |
8. Brighton | 28 | 42 |
9. Wolves | 28 | 41 |
10. Newcastle | 28 | 40 |
11. Chelsea | 27 | 39 |
12. Fulham | 29 | 38 |
13. Bournemouth | 28 | 35 |
14. Crystal Palace | 28 | 29 |
15. Brentford | 29 | 26 |
16. Everton | 28 | 25 |
17. Luton Town | 29 | 22 |
18. Nottingham Forest | 29 | 21 |
19. Burnley | 29 | 17 |
20. Sheffield United | 28 | 14 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Real Madrid | 29 | 72 |
2. Barcelona | 29 | 64 |
3. Girona | 29 | 62 |
4. Athletic Bilbao | 29 | 56 |
5. Atletico Madrid | 29 | 55 |
6. Real Sociedad | 29 | 46 |
7. Real Betis | 29 | 42 |
8. Valencia | 28 | 40 |
9. Villarreal | 29 | 38 |
10. Getafe | 29 | 38 |
11. Las Palmas | 29 | 37 |
12. Osasuna | 29 | 36 |
13. Deportivo Alaves | 29 | 32 |
14. Mallorca | 29 | 30 |
15. Rayo Vallecano | 29 | 29 |
16. Sevilla | 29 | 28 |
17. Celta Vigo | 29 | 27 |
18. Cadiz | 29 | 22 |
19. Granada | 28 | 14 |
20. Almeria | 29 | 13 |