english german arabic turkish

31 Mart Çarşamba Euro Genç TV Spor Gündemi

Spor gündemi.

SPOR 31.03.2021, 10:03
26
31 Mart Çarşamba Euro Genç TV Spor Gündemi
banner24



BEŞİKTAŞ
12.00 Siyah-beyazlılar, Kasımpaşa ile oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarını sürdürecek.

GALATASARAY
17.00 Sarı-kırmızılılar, Atakaş Hatayspor maçı hazırlıklarına yapacağı antrenmanla devam edecek.

FENERBAHÇE
- Sarı-lacivertli ekipte, Yukatel Denizlispor maçının hazırlıkları sürecek.

TRABZONSPOR
- Bordo-mavililer, Demir Grup Sivasspor müsabakasının hazırlıklarını sürdürecek.

MİSLİ.COM 3'ÜNCÜ LİG
- 1'inci Grup'ta 25'inci hafta, 2 ve 3'üncü gruplarda 29'uncu hafta maçları oynanacak.

UEFA İCRA KURULU TOPLANACAK
- UEFA İcra Kurulu yapacağı toplantıda, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası ile 2021 Uluslar Ligi Finalleri'nde 5 oyuncu değişikliğine izin verilmesi, UEFA organizasyonlarına seyirci alınması, 2022 FIFA Kadınlar 20 Yaş Altı Dünya Kupası'na katılım sistemi hakkında kararlar alacak. UEFA kulüp organizasyonlarının 2024-25 sezonu ve sonrasındaki geleceği de gündemde yer alacak.

BASKETBOL
- THY EuroLeague'de Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko'nun Play-Off sevinci
Turkish Airlines EuroLeague'de 32'nci hafta dün oynanan mücadeleler ile başlarken temsilcilerimiz Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko, oynadıkları maçları kazanarak bitime 2 hafta kala adlarını son 8 takım arasına yazdırdı ve Play-off oynamayı garantiledi.
- FIBA Şampiyonlar Ligi Play-Off
19.00 Türk Telekom - AEK
- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Finali
14.00 Botaş - Galatasaray
16.30 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi - Nesibe Aydın

VOLEYBOL
- Misli.com Sultanlar Ligi Play-Off Yarı Finali
16.00 Türk Hava Yolları - VakıfBank
19.00 Eczacıbaşı VitrA - Fenerbahçe Opet

BADMİNTON
- 3'üncü Fazza Uluslararası Para Badminton Turnuvası, Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde devam edecek.

GÜREŞ
- Serbest Güreş Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Elmadağ Kamp Eğitim Merkezi'nde toplanacak.

2022 FIFA DÜNYA KUPASI AVRUPA ELEMELERİ 3'ÜNCÜ HAFTA
- B Grubu
21.45 Yunanistan - Gürcistan
21.45 İspanya - Kosova
- C Grubu
21.45 Litvanya - İtalya
21.45 Kuzey İrlanda - Bulgaristan
- D Grubu
21.45 Bosna-Hersek - Fransa
21.45 Ukrayna - Kazakistan
- F Grubu
21.45 Avusturya - Danimarka
21.45 Moldova - İsrail
21.45 İskoçya - Faroe Adaları
- I Grubu
21.45 Andorra - Macaristan
21.45 İngiltere - Polonya
21.45 San Marino - Arnavutluk
- J Grubu
19.00 Ermenistan - Romanya
21.45 Almanya - Kuzey Makedonya
21.45 Liechtenstein - İzlanda

Yorumlar (0)
banner28
10
açık
Günün Anketi Tümü
Z kuşağı yanıtlıyor: Türkiye'de Kurulacak olan 67. hükümette, Cumhurbaşkanlığı koltuğuna ve iktidara kim geçmelidir?
Z kuşağı yanıtlıyor: Türkiye'de Kurulacak olan 67. hükümette, Cumhurbaşkanlığı koltuğuna ve iktidara kim geçmelidir?
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 4 10
2. Trabzonspor 4 10
3. Fenerbahçe 4 10
4. Konyaspor 4 10
5. Galatasaray 4 8
6. Hatayspor 4 7
7. Karagümrük 4 7
8. Kayserispor 4 7
9. Altay 4 6
10. Malatyaspor 4 6
11. Alanyaspor 4 6
12. Göztepe 4 5
13. Kasımpaşa 4 5
14. Gaziantep FK 4 4
15. Antalyaspor 4 4
16. Sivasspor 4 2
17. Adana Demirspor 4 2
18. Rizespor 4 1
19. Başakşehir 4 0
20. Giresunspor 4 0
Takımlar O P
1. Ümraniye 5 15
2. Eyüpspor 5 12
3. Ankaragücü 5 11
4. Tuzlaspor 4 10
5. Manisa FK 5 9
6. Erzurumspor 5 9
7. Kocaelispor 5 7
8. Boluspor 4 6
9. Samsunspor 4 6
10. Bandırmaspor 5 6
11. Denizlispor 5 6
12. Menemenspor 5 6
13. Adanaspor 5 5
14. Bursaspor 5 4
15. Ankara Keçiörengücü 5 4
16. Altınordu 5 4
17. Gençlerbirliği 5 4
18. İstanbulspor 4 3
19. Balıkesirspor 4 3
Takımlar O P
1. M. United 4 10
2. Chelsea 4 10
3. Liverpool 4 10
4. Everton 4 10
5. Man City 4 9
6. Brighton 4 9
7. Tottenham 4 9
8. West Ham 4 8
9. Leicester City 4 6
10. Brentford 4 5
11. Crystal Palace 4 5
12. Aston Villa 4 4
13. Wolverhampton 4 3
14. Southampton 4 3
15. Watford 4 3
16. Arsenal 4 3
17. Leeds United 4 2
18. Burnley 4 1
19. Newcastle 4 1
20. Norwich City 4 0
Takımlar O P
1. Real Madrid 4 10
2. Valencia 4 10
3. Atletico Madrid 4 10
4. Real Sociedad 4 9
5. Athletic Bilbao 4 8
6. Sevilla 3 7
7. Barcelona 3 7
8. Mallorca 4 7
9. Real Betis 4 5
10. Elche 4 5
11. Osasuna 4 5
12. Rayo Vallecano 4 4
13. Villarreal 3 3
14. Levante 4 3
15. Espanyol 4 2
16. Cádiz 4 2
17. Granada 4 2
18. Celta de Vigo 4 1
19. Getafe 4 0
20. Deportivo Alaves 3 0
banner30