27 Şubat Cumartesi Euro Genç TV Spor Gündemi
Spor gündemi.
SPOR TOTO SÜPER LİG
13.30 Fatih Karagümrük - Aytemiz Alanyaspor (Atatürk Olimpiyat)
13.30 Atakaş Hatayspor - MKE Ankaragücü (Antakya Atatürk)
16.00 Çaykur Rizespor - Demir Grup Sivasspor (Çaykur Didi)
16.00 Fraport TAV Antalyaspor - Medipol Başakşehir (Antalya)
19.00 Galatasaray - Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Türk Telekom)
FENERBAHÇE
13.30 Sarı-lacivertliler, Trabzonspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.
17.00 Fenerbahçe kafilesi, Trabzon'a hareket edecek.
18.30 Sarı-lacivertlilerin kente varışı.
TRABZONSPOR
- Bordo-mavililer, Fenerbahçe karşılaşmasının son çalışmasını yapacak.
BEŞİKTAŞ
12.00 Siyah-beyazlı ekip, Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarına başlayacak
SPOR TOTO 1'İNCİ LİG
16.00 Altınordu - Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
19.00 Adana Demirspor - Royal Hastanesi Bandırmaspor (Yeni Adana)
ING BASKETBOL SÜPER LİGİ
13.00 Bahçeşehir Koleji - Pınar Karşıyaka (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)
HERBALİFE NUTRİTİON KADINLAR BASKETBOL SÜPER LİGİ
14.00 OGM Ormanspor - Samsun Canik Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)
14.30 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol - Çankaya Üniversitesi (Adana Atatürk)
15.00 BOTAŞ - Fenerbahçe Öznur Kablo (Ankara DSİ Etlik)
15.15 Nesibe Aydın - Beşiktaş HDI Sigorta (TOBB ETÜ)
16.00 Bellona Kayseri Basketbol - Birevim Elazığ İl Özel İdare (Kadir Has Kongre Merkezi)
MİSLİ.COM SULTANLAR LİGİ
13.00 Karayolları - Galatasaray HDI Sigorta (TVF Başkent)
14.00 Nilüfer Belediyespor - Kuzeyboru (Cengiz Göllü)
16.00 Sarıyer Belediyespor - Beşiktaş (Bahçeköy Orman Fakültesi)
17.00 Fenerbahçe Opet - Sistem9 Yeşilyurt (Burhan Felek Vestel Voleybol)
AXA SİGORTA EFELER LİGİ
14.00 Fenerbahçe HDI Sigorta - Arhavi Voleybol (Burhan Felek Vestel Voleybol)
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Solhanspor (Haldun Alagaş)
14.00 Altekma - Sorgun Belediyespor (İzmir Atatürk Sigorta Shop Spor Kompleksi)
16.30 Halkbank - Galatasaray HDI Sigorta (TVF Başkent)
16.30 İnegöl Belediyespor - Afyon Belediye Yüntaş (İnegöl)
16.30 Arkas Spor - Haliliye Belediyespor (İzmir Atatürk Sigorta Shop Spor Kompleksi)
16.30 Tokat Belediye Plevne - Bursa Büyükşehir Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi)
Türkiye Cumhuriyeti'nde 14 Mayıs 2023'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanır?
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Galatasaray | 34 | 93 |
2. Fenerbahçe | 34 | 89 |
3. Trabzonspor | 34 | 58 |
4. Başakşehir | 34 | 52 |
5. Beşiktaş | 34 | 51 |
6. Kasımpasa | 34 | 49 |
7. Rizespor | 34 | 49 |
8. Alanyaspor | 34 | 48 |
9. Sivasspor | 34 | 48 |
10. Antalyaspor | 34 | 45 |
11. A.Demirspor | 34 | 41 |
12. Kayserispor | 34 | 40 |
13. Samsunspor | 34 | 39 |
14. Ankaragücü | 34 | 38 |
15. Karagümrük | 34 | 36 |
16. Konyaspor | 34 | 36 |
17. Gaziantep FK | 34 | 34 |
18. Hatayspor | 34 | 33 |
19. Pendikspor | 34 | 30 |
20. İstanbulspor | 34 | 16 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Eyüpspor | 32 | 72 |
2. Göztepe | 32 | 66 |
3. Sakaryaspor | 32 | 57 |
4. Kocaelispor | 32 | 55 |
5. Ahlatçı Çorum FK | 32 | 55 |
6. Bodrumspor | 32 | 53 |
7. Boluspor | 32 | 50 |
8. Bandırmaspor | 32 | 47 |
9. Gençlerbirliği | 32 | 47 |
10. Erzurumspor | 32 | 44 |
11. Keçiörengücü | 32 | 39 |
12. Manisa FK | 32 | 37 |
13. Ümraniye | 32 | 37 |
14. Şanlıurfaspor | 32 | 34 |
15. Tuzlaspor | 32 | 34 |
16. Adanaspor | 32 | 33 |
17. Altay | 32 | 15 |
18. Giresunspor | 32 | 7 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Arsenal | 35 | 80 |
2. M.City | 34 | 79 |
3. Liverpool | 35 | 75 |
4. Aston Villa | 35 | 67 |
5. Tottenham | 34 | 60 |
6. M. United | 34 | 54 |
7. Newcastle | 34 | 53 |
8. Chelsea | 34 | 51 |
9. West Ham United | 35 | 49 |
10. Bournemouth | 35 | 48 |
11. Wolves | 35 | 46 |
12. Brighton | 34 | 44 |
13. Fulham | 35 | 43 |
14. Crystal Palace | 35 | 40 |
15. Everton | 35 | 36 |
16. Brentford | 35 | 35 |
17. Nottingham Forest | 35 | 26 |
18. Luton Town | 35 | 25 |
19. Burnley | 35 | 24 |
20. Sheffield United | 35 | 16 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Real Madrid | 33 | 84 |
2. Barcelona | 33 | 73 |
3. Girona | 33 | 71 |
4. Atletico Madrid | 33 | 64 |
5. Athletic Bilbao | 33 | 58 |
6. Real Sociedad | 33 | 51 |
7. Real Betis | 33 | 49 |
8. Valencia | 33 | 47 |
9. Villarreal | 33 | 45 |
10. Getafe | 33 | 43 |
11. Osasuna | 33 | 39 |
12. Deportivo Alaves | 33 | 38 |
13. Sevilla | 33 | 38 |
14. Las Palmas | 33 | 37 |
15. Rayo Vallecano | 33 | 34 |
16. Mallorca | 33 | 32 |
17. Celta Vigo | 33 | 31 |
18. Cadiz | 33 | 26 |
19. Granada | 33 | 21 |
20. Almeria | 33 | 14 |