english german arabic turkish

11 Şubat Perşembe Euro Genç TV Spor Gündemi

Spor gündemi.

SPOR 11.02.2021, 09:31 20.02.2021, 15:24
28
11 Şubat Perşembe Euro Genç TV Spor Gündemi
banner24

(ÖZEL) BMX sporcusu Bora Altıntaş: En zor hareketi 1 yılda öğrenmiştim
"2020 hayatımın en değişik yılıydı diyebilirim"
"Türkiye ve yurt dışında olan etkinliklerin hepsine katılmak istiyorum"
"BMX Street olimpiyatlarına girmeyi hedefliyorum"
"Berkem Davraz, Ali Gencer ve Dağhan Yıldız gibi isimler ileride adından sıkça söz ettirecek"

(ÖZEL) Uluslararası Judo Ortak Çalışma Kampı Kemer'de yapılıyor
- Antalya'nın Kemer ilçesinde Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Uluslararası Judo Ortak Çalışma Kampı, 17 ülkeden 180 sporcunun katılımı ile devam ediyor. Organizasyonda, Türkiye olimpik erkek milli aday sporcuları bu yıl Tokyo'da yapılacak olan olimpiyata katılacak sporcu sayısını artırabilmek Tel Aviv'de düzenlenecek Grand Slam Turnuvası'na hazırlanıyor.

(ÖZEL) Kadın Judo Milli Takımı, Edirne'de olimpiyatlara hazırlanıyor
- Kadın Judo Milli Takımı, Edirne'de yaptığı çalışmalarla Tokyo Olimpiyatları'na kota verecek Grand Slam Turnuvası'na hazırlanıyor. Türkiye Judo Federasyonu'nca düzenlenen Uluslararası Judo Ortak Çalışma Kampı'na Kosova, Azerbaycan, Gürcistan, Bulgaristan'ın milli sporcuları da katılıyor.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI
17.45 Demir Grup Sivasspor - Fraport TAV Antalyaspor
20.45 İttifak Holding Konyaspor - Beşiktaş

GALATASARAY
12.30 Sarı-kırmızılı kulübün 2'nci başkanı Abdurrahim Albayrak, basın mensuplarıyla yemekte bir araya gelecek.

FENERBAHÇE
- Sarı-lacivertli takım, Fatih Karagümrük karşılaşmasının çalışmalarına devam edecek.

TRABZONSPOR
11.00 Bakasetas basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak. (CANLI)
11.30 Bordo-mavililer yapacağı antrenmanla Gaziantep FK maçı hazırlıklarını sürdürecek.

MİSLİ.COM 3'ÜNCÜ LİG
- 1'inci Grup'ta 18, 2 ve 3'üncü Grup'ta 20'nci hafta maçları yapılacak.

PFDK VE TAHKİM KURULU
- Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) ve Tahkim Kurulu kararları açıklanacak.

BASKETBOL
- ING Basketbol Süper Ligi
17.00 OGM Ormanspor - Empera Halı Gaziantep Basketbol

VOLEYBOL
- Kupa Voley Çeyrek Finali
19.00 Eczacıbaşı VitrA - THY

BOKS
11.30 Milli sporcu Avni Yıldırım, Arena Boxing Kurucusu Ahmet Öner, Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç ve S Sport Plus Genel Müdürü Zeynep Acar'ın katılımı ile basın toplantısı düzenlenecek.

FIFA KULÜPLER DÜNYA KUPASI FİNALİ
21.00 Bayern Münih - Tigres

Yorumlar (0)
banner28
21
kapalı
Günün Anketi Tümü
Z kuşağı yanıtlıyor: Türkiye'de Kurulacak olan 67. hükümette, Cumhurbaşkanlığı koltuğuna ve iktidara kim geçmelidir?
Z kuşağı yanıtlıyor: Türkiye'de Kurulacak olan 67. hükümette, Cumhurbaşkanlığı koltuğuna ve iktidara kim geçmelidir?
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 5 13
2. Trabzonspor 5 13
3. Altay 6 12
4. Karagümrük 6 11
5. Konyaspor 5 11
6. Hatayspor 5 10
7. Fenerbahçe 5 10
8. Alanyaspor 5 9
9. Galatasaray 5 8
10. Kayserispor 5 7
11. Malatyaspor 5 6
12. Göztepe 5 5
13. Gaziantep FK 5 5
14. Kasımpaşa 5 5
15. Adana Demirspor 5 5
16. Antalyaspor 6 5
17. Sivasspor 5 3
18. Başakşehir 5 3
19. Giresunspor 5 1
20. Rizespor 6 1
Takımlar O P
1. Ümraniye 6 16
2. Ankaragücü 6 12
3. Eyüpspor 6 12
4. Erzurumspor 6 12
5. Tuzlaspor 5 11
6. Bandırmaspor 6 9
7. Manisa FK 6 9
8. Boluspor 5 7
9. Samsunspor 5 7
10. Kocaelispor 5 7
11. Altınordu 6 7
12. Menemenspor 6 7
13. Adanaspor 6 6
14. Balıkesirspor 5 6
15. Denizlispor 6 6
16. Bursaspor 6 5
17. Gençlerbirliği 6 5
18. İstanbulspor 5 4
19. Ankara Keçiörengücü 6 4
Takımlar O P
1. Chelsea 5 13
2. Liverpool 5 13
3. M. United 5 13
4. Brighton 5 12
5. Man City 5 10
6. Everton 5 10
7. Tottenham 5 9
8. West Ham 5 8
9. Brentford 5 8
10. Aston Villa 5 7
11. Watford 5 6
12. Leicester City 5 6
13. Arsenal 5 6
14. Crystal Palace 5 5
15. Southampton 5 4
16. Wolverhampton 5 3
17. Leeds United 5 3
18. Newcastle 5 2
19. Burnley 5 1
20. Norwich City 5 0
Takımlar O P
1. Real Madrid 5 13
2. Atletico Madrid 5 11
3. Valencia 5 10
4. Real Sociedad 5 10
5. Athletic Bilbao 5 9
6. Sevilla 4 8
7. Barcelona 4 8
8. Osasuna 5 8
9. Mallorca 5 8
10. Rayo Vallecano 5 7
11. Real Betis 5 6
12. Elche 5 6
13. Cádiz 5 5
14. Villarreal 4 4
15. Levante 5 4
16. Espanyol 5 3
17. Granada 5 3
18. Celta de Vigo 5 1
19. Getafe 5 0
20. Deportivo Alaves 4 0
banner30