english german arabic turkish

23 Aralık Çarşamba Euro Genç Tv Spor Gündemi

Bugün 23 Aralık Çarşamba ERuro Genç Tv Spor Gündemi saat 16.00'da Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Yukatel Denizlispor maçı ıle başlayacak.

SPOR 23.12.2020, 09:28 24.01.2021, 16:32
23
23 Aralık Çarşamba Euro Genç Tv Spor Gündemi

SÜPER LİG
16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Yukatel Denizlispor
16.00 Aytemiz Alanyaspor - Yeni Malatyaspor
19.00 Kasımpaşa - Gaziantep FK
19.00 Fenerbahçe - Medipol Başakşehir 

GALATASARAY
- Sarı kırmızılı takım Trabzonspor maçı hazırlıklarına başlayacak 

BEŞİKTAŞ
12.00 Siyah beyazlılar, MKE Ankaragücü karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayacak.
16.00 Takım, maç için uçakla Ankara'ya hareket edecek.
17.00 Kafilenin karşılanması

TRABZONSPOR
- Bordo mavili takım Galatasaray maçı hazırlıklarına başlayacak.

TFF 1'İNCİ LİG
- 9'uncu hafta erteleme maçı
16.00 Adanaspor - Menemenspor

MİSLİ.COM 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ LİGLER
- İki lige haftanın karşılaşmalarıyla devam edilecek.

BASKETBOL
- Turkish Airlines EuroLeague
20.45 Fenerbahçe Beko - Olympiakos
- FIBA Şampiyonlar Ligi
20.00 Pınar Karşıyaka - Brose Bamberg
20.00 Limoges CSP - Türk Telekom
- 7DAYS EuroCup
20.00 Frutti Extra Bursaspor - Nanterre
- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi 11'inci hafta erteleme maçı
16.00 İzmit Belediyespor - Nesibe Aydın

VOLEYBOL
- Misli.com Sultanlar Ligi erteleme maçları
14.00 Galatasaray HDI Sigorta - Sarıyer Bld. (3'üncü hafta)    
15.00 Kuzeyboru - PTT (16'ncı hafta)
17.00 Türk Hava Yolları - Beşiktaş (20'nci hafta)
- AXA Sigorta Efeler Ligi
12.00 Galatasaray HDI Sigorta - Arhavi Voleybol
13.00 Ziraat Bankkart - Solhanspor
15.00 Haliliye Belediyespor - Sorgun Belediyespor
15.30 Spor Toto - Altekma
16.00 Afyon Belediye Yüntaş - Bursa Büyükşehir Belediyespor
16.00 İnegöl Belediyespor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor

AVRUPA'DAN FUTBOL
19.30 Getafe - Celta Vigo (Enes Ünal - Okay Yokuşlu)
20.30 Hellas Verona - Inter (Mert Çetin)
22.45 Milan - Lazio (Hakan Çalhanoğlu)
22.45 Sampdoria - Sassuolo (Kaan Ayhan, Mert Müldür)
23.00 Montpellier - Lille (Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı, Zeki Çelik)
23.00 Everton - Manchester United (Cenk Tosun)
23.00 Feyenoord - Heerenveen (Orkun Kökçü)

Yorumlar (0)
14
açık
Günün Anketi Tümü
Z kuşağı yanıtlıyor: Türkiye'de Kurulacak olan 67. hükümette, Cumhurbaşkanlığı koltuğuna ve iktidara kim geçmelidir?
Z kuşağı yanıtlıyor: Türkiye'de Kurulacak olan 67. hükümette, Cumhurbaşkanlığı koltuğuna ve iktidara kim geçmelidir?
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 7 16
2. Galatasaray 7 16
3. Başakşehir 6 14
4. Beşiktaş 7 14
5. Konyaspor 7 14
6. Fenerbahçe 6 13
7. Trabzonspor 7 13
8. Kayserispor 7 12
9. Gaziantep FK 7 11
10. Kasımpaşa 7 9
11. Alanyaspor 7 8
12. Giresunspor 6 7
13. Karagümrük 6 6
14. Antalyaspor 7 6
15. İstanbulspor 6 5
16. Ankaragücü 6 4
17. Sivasspor 7 4
18. Ümraniye 7 2
19. Hatayspor 6 1
Takımlar O P
1. Eyüpspor 6 13
2. Bodrumspor 6 11
3. Keçiörengücü 6 11
4. Boluspor 5 10
5. Bandırmaspor 5 10
6. Sakaryaspor 6 9
7. Samsunspor 6 9
8. Pendikspor 6 9
9. Manisa FK 5 8
10. Tuzlaspor 6 8
11. Göztepe 6 8
12. Adanaspor 6 7
13. Rizespor 5 6
14. Gençlerbirliği 6 6
15. Altay 6 5
16. Altınordu 5 3
17. Erzurumspor 5 3
18. Ö.K Yeni Malatya 6 3
19. Denizlispor 6 2
Takımlar O P
1. Arsenal 7 18
2. M.City 7 17
3. Tottenham 7 17
4. Brighton 6 13
5. M. United 6 12
6. Fulham 7 11
7. Chelsea 6 10
8. Liverpool 6 9
9. Brentford 7 9
10. Newcastle 7 8
11. Leeds United 6 8
12. Bournemouth 7 8
13. Everton 7 7
14. Southampton 7 7
15. Aston Villa 7 7
16. Crystal Palace 6 6
17. Wolves 7 6
18. West Ham United 7 4
19. Nottingham Forest 7 4
20. Leicester City 7 1
Takımlar O P
1. Real Madrid 6 18
2. Barcelona 6 16
3. Real Betis 6 15
4. Athletic Bilbao 6 13
5. Osasuna 6 12
6. Villarreal 6 11
7. Atletico Madrid 6 10
8. Real Sociedad 6 10
9. Valencia 6 9
10. Mallorca 6 8
11. Girona 6 7
12. Rayo Vallecano 6 7
13. Celta Vigo 6 7
14. Getafe 6 7
15. Sevilla 6 5
16. Almeria 6 4
17. Espanyol 6 4
18. Real Valladolid 6 4
19. Cadiz 6 3
20. Elche 6 1