SPOR TOTO SÜPER LİG
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Fatih Karagümrük
16.00 Demir Grup Sivasspor - Atakaş Hatayspor
16.00 Medipol Başakşehir - İttifak Holding Konyaspor
19.00 Hes Kablo Kayserispor - Çaykur Rizespor
19.00 MKE Ankaragücü - Galatasaray
BEŞİKTAŞ
- Siyah-beyazlılar emin adımlarla ilerliyor
- Atiba'dan 6 puana doğrudan katkı
- Ersin ve Utku Kaleyi kapattı
- Sıradaki 5 maç istanbul'da
- Takım günü izinli geçirecek
13.00 Siyah-beyazlı kulübün Vodafone ile yaptığı yeni sponsorluk anlaşması ve Dünya Kadınlar Günü projesi ile ilgili basın toplantısı düzenlenecek.
FENERBAHÇE
- Sarı-lacivertliler yapacağı çalışmayla Fraport TAV Antalyaspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.
TRABZONSPOR
- Bordo-mavili ekip, Kasımpaşa karşılaşması öncesi son antrenmanını yapacak ve İstanbul'a hareket edecek.
U19 MİLLİ FUTBOL TAKIMI
12.00 Türkiye U19 Milli Futbol Takımı, Riva'daki kampını sürdürecek.
GILLETTE MİLLİYET YILIN SPORCUSU ÖDÜLLERİ
13.00 Bu yıl 67'ncisi düzenlenecek dünyanın en uzun soluklu spor ödülleri projesi olan Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde, halk oylamasına sunulacak adayların belirlenmesi için Türkiye'nin önemli spor insanları, spor müdürleri ve spor yazarları ESA Arena'da bir araya gelecek.
MİSLİ.COM 3'ÜNCÜ LİG
- Ligde 21'inci ve 24'üncü hafta karşılaşmaları oynanacak.
BASKETBOL
- THY EuroLeague
22.45 AX Armani Exchange Milan - Fenerbahçe Beko
- FIBA Şampiyonlar Ligi
20.00 Pınar Karşıyaka - TOFAŞ
- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
14.00 Çankaya Üniversitesi - Nesibe Aydın
14.00 Samsun Canik Belediyespor - Bellona Kayseri Basketbol
14.30 BOTAŞ - OGM Ormanspor
15.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray
15.30 İzmit Belediyespor - Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol
16.00 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyespor - Birevim Elazığ İl Özel İdare
17.30 Beşiktaş HDI Sigorta - Fenerbahçe Öznur Kablo
VOLEYBOL
- CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi
21.00 Igor Gorgonzola Novara - Fenerbahçe Opet
- CEV Kadınlar Kupası
20.00 Galatasaray HDI Sigorta - Beziers Angels
- CEV Kadınlar Challenge Kupası
17.00 Sistem9 Yeşilyurt - Türk Hava Yolları
- Erkekler CEV Challenge Kupası
18.00 Ziraat Bankkart - Lvi Prag
21.00 Allianz Powervolley - Halkbank
- CEV 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası
18.00 Türkiye - Bulgaristan
- AXA Sigorta Efeler Ligi 19'uncu hafta erteleme maçı
14.00 İstanbul BBSK - Fenerbahçe HDI Sigorta
AVRUPA'DAN FUTBOL
20.30 Sassuolo - Napoli (Kaan Ayhan, Mert Müldür)
21.00 Burnley - Leicester (Çağlar Söyüncü, Cengiz Ünder)
22.45 Milan - Udinese (Hakan Çalhanoğlu)
22.45 Benevento - Hellas Verona (Mert Çetin)
23.00 Lille - Marsilya (Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı, Burak Yılmaz)
Türkiye Cumhuriyeti'nde 14 Mayıs 2023'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanır?
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Galatasaray | 33 | 90 |
2. Fenerbahçe | 33 | 86 |
3. Trabzonspor | 33 | 55 |
4. Beşiktaş | 33 | 51 |
5. Başakşehir | 33 | 49 |
6. Rizespor | 33 | 48 |
7. Kasımpasa | 33 | 46 |
8. Antalyaspor | 33 | 45 |
9. Alanyaspor | 33 | 45 |
10. Sivasspor | 33 | 45 |
11. A.Demirspor | 33 | 41 |
12. Samsunspor | 33 | 39 |
13. Ankaragücü | 33 | 37 |
14. Kayserispor | 33 | 37 |
15. Konyaspor | 33 | 36 |
16. Gaziantep FK | 33 | 34 |
17. Hatayspor | 33 | 33 |
18. Karagümrük | 33 | 33 |
19. Pendikspor | 33 | 30 |
20. İstanbulspor | 33 | 16 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Eyüpspor | 31 | 69 |
2. Göztepe | 31 | 63 |
3. Ahlatçı Çorum FK | 31 | 55 |
4. Sakaryaspor | 31 | 54 |
5. Bodrumspor | 31 | 52 |
6. Kocaelispor | 31 | 52 |
7. Bandırmaspor | 31 | 47 |
8. Boluspor | 31 | 47 |
9. Gençlerbirliği | 31 | 47 |
10. Erzurumspor | 31 | 42 |
11. Ümraniye | 31 | 37 |
12. Manisa FK | 31 | 36 |
13. Keçiörengücü | 31 | 36 |
14. Şanlıurfaspor | 31 | 34 |
15. Tuzlaspor | 31 | 33 |
16. Adanaspor | 31 | 32 |
17. Altay | 31 | 15 |
18. Giresunspor | 31 | 7 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Arsenal | 34 | 77 |
2. M.City | 33 | 76 |
3. Liverpool | 34 | 74 |
4. Aston Villa | 34 | 66 |
5. Tottenham | 32 | 60 |
6. M. United | 33 | 53 |
7. Newcastle | 33 | 50 |
8. West Ham United | 34 | 48 |
9. Chelsea | 32 | 47 |
10. Bournemouth | 34 | 45 |
11. Brighton | 33 | 44 |
12. Wolves | 34 | 43 |
13. Fulham | 34 | 42 |
14. Crystal Palace | 34 | 39 |
15. Brentford | 34 | 35 |
16. Everton | 34 | 33 |
17. Nottingham Forest | 34 | 26 |
18. Luton Town | 34 | 25 |
19. Burnley | 34 | 23 |
20. Sheffield United | 34 | 16 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Real Madrid | 32 | 81 |
2. Barcelona | 32 | 70 |
3. Girona | 32 | 68 |
4. Atletico Madrid | 32 | 61 |
5. Athletic Bilbao | 32 | 58 |
6. Real Sociedad | 32 | 51 |
7. Real Betis | 32 | 48 |
8. Valencia | 32 | 47 |
9. Villarreal | 32 | 42 |
10. Getafe | 32 | 40 |
11. Osasuna | 32 | 39 |
12. Sevilla | 32 | 37 |
13. Las Palmas | 32 | 38 |
14. Deportivo Alaves | 32 | 35 |
15. Rayo Vallecano | 32 | 34 |
16. Mallorca | 32 | 31 |
17. Celta Vigo | 32 | 31 |
18. Cadiz | 32 | 25 |
19. Granada | 32 | 18 |
20. Almeria | 32 | 14 |