english german arabic turkish

7 Nisan Çarşamba Euro Genç Tv Spor Gündemi

Turkish Airlines Euroleague’de son hafta yarın ve Cuma günü oynanacak karşılaşmalar ile sona erecek.

SPOR 07.04.2021, 10:00
2
7 Nisan Çarşamba Euro Genç Tv Spor Gündemi
banner24

(ÖZEL) Milli takımın eski kaleci antrenörü Alper Boğuşlu, ’ya konuştu
“Altay ile Uğurcan arasındaki tek fark yaşları”
"Şenol Güneş bana büyük katkı sağladı"
“Altay da sırası geldiğinden en iyi şekilde oynayacaktır”
"Altay da Uğurcan da 5 büyük ligde oynayabilecek düzeyde"
“İrfan Can Eğribayat da çok yetenekli bir kaleci”
"Avrupa'da Türk kaleciliği diye bir ekolden bahsedilecek"
"Kaleci antrenörleri en kritik mevkiyi çalıştırıyor”
"Her kaleci parmak izi gibi birbirinden farklı özellikler taşır"
"2013 yılında birçok Türk takımının zamanla yerli kaleci oynatacağını savunmuştum"

BASKETBOL
- Turkish Airlines Euroleague’de son hafta yarın ve Cuma günü oynanacak karşılaşmalar ile sona erecek. Fenerbahçe Beko, yarın Real Madrid’e karşı saha avantajını alabilmek için mücadele edecek. Son maçlar öncesinde Anadolu Efes’in, sarı-lacivertli ekibin kaderini belirlemesi söz konusu. Fenerbahçe Beko için en iyi ihtimal 4'üncülük, en kötü ihtimal ise 7'ncilik.

SÜPER LİG
16:00 Gençlerbirliği - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
16:00 İttifak Holding Konyaspor - MKE Ankaragücü
19:00 Fraport-TAV Antalyaspor - Demir Grup Sivasspor
19:00 Beşiktaş - Aytemiz Alanyaspor

FENERBAHÇE
12.00 Sarı-lacivertliler, Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.
17.00 Takım Malatya’ya gidecek.
18.00 Kente varış

GALATASARAY
- Sarı-kırmızılılar, Fatih Karagümrük maçının hazırlıklarına devam edecek.
14.30 Başkan Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kulübün, Kemerburgaz'da kuracağı yeni Futbol Kamp Tesisi’ndeki son gelişmelere dair basın bilgilendirme lansmanı düzenleyecek.

14.00 Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yönetimi ile toplanacak.

- Misli.com 2. Lig ve Misli.com 3’üncü Lig’de haftanın maçları oynanacak.

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ (Çeyrek Final)             
22:00 Bayern Münih - Paris Saint-Germain 
22:00 Porto - Chelsea 

BASKETBOL
- FIBA Şampiyonlar Ligi
19.30 Strasbourg – Türk Telekom
- Kadınlar Basketbol Süper Ligi Yarı Finali
16.00 Çankaya Üniversitesi - Fenerbahçe

MİSLİ.COM SULTANLAR LİGİ
14.00 Fenerbahçe OPET - Eczacıbaşı VitrA

JUDO
- Görme Engelliler Judo Cup, Antalya'da başlayacak.

CURLING
- Erzurum’da düzenlenen Türkiye Curling 2020-2021 Lig Finalleri sürecek.

HALTER
- Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen Büyükler Avrupa Halter Şampiyonası devam edecek.
71 kiloda Berfin Altun saat 17:00’de, 81 kiloda ise Celil Erdoğdu saat 20:00’de podyuma çıkacak.

Yorumlar (0)
banner28
26
açık
Günün Anketi Tümü
Z kuşağı yanıtlıyor: Türkiye'de Kurulacak olan 67. hükümette, Cumhurbaşkanlığı koltuğuna ve iktidara kim geçmelidir?
Z kuşağı yanıtlıyor: Türkiye'de Kurulacak olan 67. hükümette, Cumhurbaşkanlığı koltuğuna ve iktidara kim geçmelidir?
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0
banner30