english german arabic turkish

banner20

banner19

banner12

9 Ocak Cumartesi Euro Genç Tv Spor Gündemi

banner11

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kars'ta Sarıkamış Harekatı'nın 106'ncı yılı anma etkinliklerine katılacak.

SPOR 09.01.2021, 09:30
9 Ocak Cumartesi Euro Genç Tv Spor Gündemi
banner24

SÜPER LİG
13.30 Demir Grup Sivasspor - Gaziantep FK
16.00 Hes Kablo Kayserispor - Yeni Malatyaspor
16.00 Göztepe - Fraport TAV Antalyaspor
19.00 Galatasaray - Gençlerbirliği 

BEŞİKTAŞ
12.00 Siyah-beyazlılar Atakaş Hatayspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.
16.00 Beşiktaş kafilesi, karşılaşma için Hatay'a hareket edecek.
- Kafilenin kente varışı

FENERBAHÇE
- Sarı-lacivertliler, BB Erzurumspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürecek.

BASKETBOL
- ING Basketbol Süper Ligi
13.00 Lokman Hekim Fethiye Belediye Spor - Pınar Karşıyaka    
15.15 OGM Ormanspor - Fenerbahçe Beko    
17.30 Tofaş - Bahçeşehir Koleji    
20.00 Beşiktaş - Frutti Extra Bursaspor
- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
14.00 Galatasaray - Bellona Kayseri Basketbol            
14.30 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol - OGM Ormanspor            
15.00 İzmit Belediyespor - Samsun Canik Belediye            
15.30 Beşiktaş HDI Sigorta - ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi            
15.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor - Birevim Elazığ İl Özel İdare            
16.00 Nesibe Aydın - Fenerbahçe Öznur Kablo

TENİS
10.00 Yılın ilk Profesyonel Tenisçiler Birliği (ATP) turnuvası olan Antalya Açık devam edecek. Milli tenisçi Altuğ Çelikbilek, ikinci tur maçında Nikoloz Basilahvili ile karşılaşacak.

BAKAN KASAPOĞLU'NUN PROGRAMI
- Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kars'ta Sarıkamış Harekatı'nın 106'ncı yılı anma etkinliklerine katılacak.
11.00 Protokol töreni (Ayyıldız Tören Alanı)
12.30 Sarıkamış Yürüyüşü (Tören Alanı ile Şehitlik arası)
13.00 Sarıkamış Gençlik Merkezi açılış töreni
13.20 Kardan Heykeller açılış töreni
14.00 Iğdır Valiliği ziyareti

AVRUPA'DAN FUTBOL
17.30 B. Leverkusen - Werder Bremen (Cem Tuna Türkmen, Samed Onur, Ömer Toprak)
17.30 Freiburg - Köln  (Salih Özcan)
17.30 Union Berlin - Wolfsburg (Yunus Mallı)
17.30 Schalke 04 - Hoffenheim (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu) 
22.45 Milan - Torino (Hakan Çalhanoğlu)
23.00 Nimes - Lille (Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı, Burak Yılmaz)

Yorumlar (0)
banner28
banner13
-8
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 18 38
2. Fenerbahçe 18 38
3. Gaziantep FK 18 34
4. Galatasaray 18 33
5. Hatayspor 18 31
6. Alanyaspor 18 30
7. Karagümrük 18 27
8. Trabzonspor 18 27
9. Antalyaspor 19 25
10. Malatyaspor 18 24
11. Sivasspor 18 23
12. Başakşehir 18 23
13. Konyaspor 18 22
14. Göztepe 18 22
15. Kasımpaşa 18 22
16. Rizespor 18 21
17. Gençlerbirliği 18 19
18. Kayserispor 18 16
19. Erzurumspor 19 16
20. Ankaragücü 18 15
21. Denizlispor 18 14
Takımlar O P
1. Giresunspor 17 35
2. İstanbulspor 17 34
3. Samsunspor 17 33
4. Altay 17 32
5. Adana Demirspor 17 31
6. Tuzlaspor 17 30
7. Ankara Keçiörengücü 17 28
8. Altınordu 17 28
9. Bursaspor 17 27
10. Bandırmaspor 17 24
11. Adanaspor 17 21
12. Ümraniye 17 20
13. Boluspor 17 19
14. Menemen Belediyespor 17 16
15. Balıkesirspor 17 16
16. Akhisar Bld.Spor 17 13
17. Ankaraspor 17 9
18. Eskişehirspor 17 3
Takımlar O P
1. M. United 18 37
2. Man City 17 35
3. Leicester City 18 35
4. Liverpool 18 34
5. Tottenham 18 33
6. Everton 17 32
7. Chelsea 18 29
8. Southampton 18 29
9. West Ham 18 29
10. Aston Villa 15 26
11. Arsenal 18 24
12. Leeds United 18 23
13. Crystal Palace 19 23
14. Wolverhampton 19 22
15. Newcastle 17 19
16. Brighton 19 17
17. Burnley 17 16
18. Fulham 17 12
19. West Bromwich 18 11
20. Sheffield United 19 5
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 16 41
2. Real Madrid 18 37
3. Barcelona 18 34
4. Villarreal 18 32
5. Real Sociedad 19 30
6. Sevilla 17 30
7. Granada 18 27
8. Celta de Vigo 18 23
9. Cádiz 18 23
10. Real Betis 18 23
11. Levante 17 21
12. Athletic Bilbao 18 21
13. Getafe 17 20
14. Valencia 18 19
15. Eibar 18 19
16. Deportivo Alaves 18 18
17. Real Valladolid 18 18
18. Elche 16 16
19. Osasuna 18 15
20. Huesca 18 12
banner30
banner29